- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nın Rakibi Botaş Gelişim
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı TKBL’nin yedinci haftasında rakibi Botaş Gelişim’i konuk edecek. Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, 17 Kasım Çarşamba günü saat 18:00’da başlayacak.
Geçtiğimiz hafta Samsun Basketbol İhtisas ile deplasmanda oynadığı maçta sahadan 79-42 galip ayrılan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın bu haftaki rakibi Botaş Gelişim olacak. TKBL’de ikinci sırada yer alarak ligin güçlü takımlarından biri olan Botaş Gelişim’i konuk edecek olan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, sahada tüm gücünü ortaya koyacak.
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda 17 Kasım Çarşamba günü saat 18:00’da başlayacak mücadelede TBF’nin aldığı karar doğrultusunda yüzde yüz kapasiteyle seyirci alınabilecek. Salona girişlerde Aşı Kartı ve HES Kodu kontrolünün yapılacağı maç ücretsiz olacak.
Her maçta olduğu gibi çarşamba günü oynanacak karşılaşmada da mücadeleden bir an bile vazgeçmeyeceklerini belirten Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Deniz Olgun, “Kendi evimizde oynayacağımız maçımızda Botaş Gelişim Takımı’nı konuk edeceğiz. Rakibimizin ligin güçlü ve favori takımlarından biri olduğunu biliyoruz. En büyük avantajımız sahada ortaya koyacağımız mücadelemiz, enerjimiz ve inancımız olacak. Tüm sporseverlerimizi takımımıza destek olmak adına çarşamba günü oynayacağımız maçı izlemeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.