- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesi Kadın Hentbol Takımı Türkiye Finallerinde
Turgutlu Belediyesi Kadın Hentbol Takımı, Türkiye Hentbol Federasyonu Küçük Kızlar Hentbol Yarı Final müsabakalarında rakiplerini yenerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
Turgutlu Belediyesi Kadın Hentbol Takımı, “Türkiye Hentbol Federasyonu 2022-2023 Sezonu Küçük Kızlar Yarı Final Müsabakaları”nda Turgutlu’yu ve Manisa’yı temsil etti. Bursa’da 30 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında oynanan yarı final karşılaşmalarında Bursa Bosch Spor Kulübü’nü 23-9, Kocaeli Dilovası Gençlik ve Spor Kulübü’nü 40-6, Cevizli Atak Spor Kulübü’nü 26-24 skorla mağlup eden Turgutlu Belediyesi Kadın Hentbol Takımı, final müsabakalarına adını yazdırmayı başardı. Kadın Hentbol Takımı son maçını Osmangazi Belediye Spor Kulübü ile oynayacak.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Sporun pek çok branşında kentimizi profesyonel liglerde temsil etmeyi sürdürüyoruz. Kadın hentbol takımımız Turgutlu’muzun ve Manisa’mızın tek temsilcisi olarak Türkiye Hentbol Federasyonunun yarı final müsabakalarında başarıyla mücadele ederek finale adını yazdırdı. Hentbol takımımız oyuncuları ve antrenörümüz Ergun Erbay’ı kutluyor, final maçlarında başarılar diliyorum” dedi.