- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Akçapınar Mahallesine Yeni Çocuk Oyun Alanı
Turgutlu Belediyesi ekipleri tarafından kırsal mahallelere yönelik çalışmalara ara vermeden devam ediliyor. Bu kapsamda Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Akçapınar ve Çepnibektaş Mahallelerindeki çalışmalarını tamamladı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin sürdürdüğü çalışmalar sonucunda Akçapınar Mahallesine yeni bir çocuk oyun alanı kazandırıldı. Zemin düzeltme ve kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından çocuk oyunu alanı tamamlanarak mahallede yaşayan çocuklarının kullanımına hazır hale getirildi. Karşılarında yeni bir çocuk oyun alanını gören çocuklar ise arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlar oynayarak oyun alanının keyfini çıkardılar.
Akçapınar Mahallesinin yanı sıra Çepnibektaş Mahallesinde de eş zamanlı olarak çalışmalar yürüten ekipler, Çepnibektaş İlkokulunun iç - dış cephe bakım, tamirat ve boyama çalışmalarını tamamladı. Ekipler tarafından yapılan çalışmaların sonucunda ilkokul öğrenci ve öğretmenler için hazır hale getirildi.
Akçapınar ve Çepnibektaş Mahallelerindeki çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Akçapınar ve Çepnibektaş Mahallelerimizde çocuklarımıza yönelik çalışmalarımızı tamamladık. Bu kapsamda Akçapınar Mahallemize yeni bir çocuk oyun alanı kazandırdık. Kurduğumuz yeni oyun alanında çocuklarımız sağlıklı ve güvenli bir şekilde oynayıp yaşıtlarıyla eğlenceli vakit geçirebilecekler. Okulların açılmasıyla birlikte okullarımızın bakım ve boyama çalışmalarına devam ediyoruz. Ekiplerimiz program kapsamında Çepnibektaş İlkokulumuzun bakım, tamirat ve boyama çalışmalarını gerçekleştirdi. Her iki mahallemizde yürüttüğümüz çalışmalarımızın mahallelerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.