- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Mustafa Kemal Mahallesinde Asfalt Hazırlığı
Turgutlu Belediyesi ekipleri ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında iki noktada daha çocuk oyun gruplarının boyama çalışmaları tamamlanırken, Mustafa Kemal Mahallesinde asfalt hazırlık çalışmaları yapıldı.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Mahallesi Niğbolu Sokak ile Tarihi Demirciler Çarşısı Parkında yer alan çocuk oyun grubunun boyama çalışmalarını gerçekleştirdi. Yıldırım Mahallesi Muhtarlık Binası ve çevresi ekipler tarafından boyandı. Yeşil alan çalışmaları kapsamında Avşar Mahallesinde vatandaşların yoğunlukla kullandıkları alanda çim ekimi ekiplerce tamamlandı.
Arazi yolları ve mahallelerde asfalt çalışması öncesi hazırlıklarına aralıksız devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mustafa Kemal Mahallesi Simge Sokakta asfalt hazırlık çalışmalarını yürüttü. Kurtuluş Mahallesi Hatuniye Sokak, Ergenekon Mahallesi Kazım Karabekir Sokak ile Aşağı Bozkır Mahallesinde bordür ve parke tamiratları da ekipler tarafından gerçekleştirildi.
“Daha güzel bir Turgutlu için tüm ekiplerimiz ve tüm gücümüzle birlikte çalışıyoruz” diyen Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Parklarımızı ve çocuk oyun gruplarımızı hem bahara hazırlıyor hem de Turgutlumuza yakışır bir görünüme kavuşturuyoruz. Arazi yollarımızdaki asfalt hazırlık çalışmalarımıza bir yandan devam ederken eş zamanlı olarak mahallelerimizde de asfalt hazırlık çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha güzel bir Turgutlu için tüm ekiplerimiz ve tüm gücümüzle birlikte çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.