- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyesinden Ramazan Eğlencesi
Turgutlu Belediyesi, Ramazan ayında birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ankara Ekin Tiyatrosu, Direklerarası adlı Tiyatro oyunu ile Turgutlu'da iki gece sahne alacak.
Turgutlu Belediyesi, Ramazan ayında birlik ve beraberlik ruhunun pekişmesi amacıyla kent genelinde düzenleyeceği birbirinden güzel etkinliklerle vatandaşlara keyifli anlar yaşatacak. Ankara Ekin Tiyatrosu, "Direklerarası '2021" adlı güldürü oyunu Turgutlu'da seyirciler ile buluşacak. İki gün boyunca Turgutlulular tiyatro gösterilerinin keyfini çıkaracak. Usta Oyuncu Cengiz Küçükayvaz’ın başrol oynadığı tiyatro oyunu, 15 Nisan Cuma günü saat 21.30'da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı'nda ve 16 Nisan Cumartesi günü saat 21.30'da Seyirtepe Tesisleri Amfitiyatro’da ücretsiz olarak sahnelenecek. Cengiz Küçükayvaz’ın yanı sıra Züleyha Karyağdı, Kirkor Dinçkayıkçı, Ercüment Güvenç, Burcu Oktav, Giray Ayla ve Miraç Bayramoğlu gibi isimlerin yer aldığı tiyatro oyunu 2 gece ücretsiz olarak sahnelenecek.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, "Pandemi nedeniyle geçtiğimiz ramazan, bir araya gelemedik, birlikte iftar yapamadık, ramazan ayımızı evlerimizde geçirdik. Bu yıl Ramazan ayı Turgutlu'muzda dolu dolu geçecek. İki gün boyunca eğlenceli ve renkli tiyatro gösterilerinin keyfini yaşayacağız. Tüm vatandaşlarımızı Ramazan eğlencelerini birlikte yaşamaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.