- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor İstanbul’dan Lider Olarak Döndü
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı İstanbul Caferağa Spor Salonunda oynanan müsabakada rakibi İstanbul Panterleri’ni 88-49 yenerek 3’te 3 yaptı, grubunda namağlup liderliğe yükseldi.
Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı kazanmaya devam ediyor. Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunda yer alan ve oynadığı ilk iki maçtan galibiyet ile ayrılan Turgutlu Belediyespor İstanbul Caferağa Spor Salonunda İstanbul Panterleri ile karşı karşıya geldi. Baştan sona üstün bir oyun sergileyen Turgutlu Belediyesi müsabakayı 88-49 gibi farklı bir skorla kazanarak oynadığı 3 maçı da kazanmış oldu. Bu sonuçla Turgutlu Belediyespor grubunda liderliğe yükseldi.
Turgutlu Belediyespor’da tüm oyuncular skora katkı verirken Büşra 16, Özge ve Fatma Nur 13’er, Zeynep ise 9 sayı ile farklı sonuçta baş rol oynadılar.
Maç sonrası açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediyespor Başantrenörü Serdar Babacan: “Genç ve sert bir takımla oynadık. Oyuncularımı mücadelesi ve farklı galibiyet için kutluyorum. Maç eksiği olan oyuncularımızı oynattık, genç oyuncularımıza süre verdik bu açıdan bizim için oldukça faydalı bir maç oldu. Bizi burada yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcımız Fırat Honaz’a teşekkür ediyorum.”dedi.
Maçı tribünden takip eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz: “Oyuncularımızı güzel oyun ve galibiyet için kutluyorum. Kazanarak devam etmek önemliydi. Grubumuzu lider olarak tamamlamak için önemli bir adım daha attık. Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum.”şeklinde konuştu.