- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Belediyespor Selen Gamsız’ı Renklerine Bağladı
Tarihinde ilk kez oynayacağı Kadınlar 2. Ligi için hazırlıklarını sürdüren Turgutlu Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Selen Gamsız’ı kadrosuna dahil etti.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz’ın makamında gerçekleşen imza töreninde Selen Gamsız, sezon boyunca Turgutlu Belediyespor formasını taşıyacağı imzayı attı. Voleybol kariyerine Gelişim Koleji altyapısında başlayan Selen Gamsız, Genç Yıldız kategorisinde İzmir İl Şampiyonlukları, Liseler Türkiye İkinciliği ve İzmir İl Karmasında Türkiye Şampiyonluğuna adını yazdırdı. Orta oyuncu pozisyonunda oynayan Gamsız ayrıca Ataspor Kulübü ve Akhisargücü takımında da oynadı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Gerçekleştirdiğimiz transferlerle Kadın Voleybol Takımımızı daha da güçlendiriyoruz. Genç sporcumuz Selen Gamsız da en iyi transferlerimizden biri. Her bir oyuncumuzun takımımıza önemli katkılar sunacağına, sahada başarılı performanslar ortaya koyacağına inanıyoruz. Kadın Voleybol Takımımız için bu sezon çok önemli. Takımımızın sakatlıklardan uzak, başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.
Selen Gamsız, “Turgutlu Belediyespor formasıyla Kadınlar 2. Liginde oynayacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Turgutlu Belediyespor çatısı altında kariyerim için çok fazla tecrübe edineceğime inanıyorum. Başkanımız Çetin Akın, Başkan Yardımcımız Fırat Honaz başta olmak üzere spora ve özellikle kadın sporculara göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.