- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapılacak
Turgutlu Kent Konseyi, 2. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek. Yeni dönem başkanı ve yürütme kurulu üyelerinin belirleneceği 2. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 19 Ekim Salı günü saat 11:00’da Eski Belediye Binasında yapılacak.
Turgutlu’da kent kimliğini, kent vizyonunu geliştirmek, yerel düzeyde demokratik katılımın yaygınlaştırılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren Turgutlu Kent Konseyi, 2. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına hazırlanıyor. Turgutlu Kent Konseyi’nin mevcut başkanı Fehmi Gülen başkanlığında yapılacak olan 2. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısında yeni dönem başkanı ve yürütme kurulu üyeleri seçilecek. Genel Kurul Toplantısı 19 Ekim Salı günü saat 11:00’da Eski Belediye Binasında gerçekleşecek.
Turgutlu Kent Konseyi Başkanı Fehmi Gülen, “Belediye Başkanımız Çetin Akın’ın girişimleriyle Kent Konseyi uzun bir aradan sonra yeniden çalışmalarına başlamıştı. Bu iki yıllık süre içerisinde Turgutlu’muz için birçok alanda yararlı olacak faaliyetlerimizi hayata geçirdik. Kent Konseyi Başkanı olarak halkımıza hizmet etmekten dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise, “Turgutlu’muzun kent kültürü ve kimliğini geliştirmeye dair önemli faaliyetlerde bulunan, toplumumuzun tüm kesimlerinin temsil edildiği Kent Konseyimizde 2. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısını 19 Ekim’de gerçekleştireceğiz. Kent Konseyimizde başlayacak yeni dönemin şimdiden Turgutlu’muz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.