- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
“Turgutlu’muzu Rengarenk ve Canlı Bir Görünüme Kavuşturuyoruz”
Turgutlu Belediyesi ekipleri merkez ve kırsal mahallelerdeki çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda yedi mahallede tamirat, boyama ve çiçeklendirme çalışmaları tamamlandı.
Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Şehitler Mahallesi Yedieylül Yolu üzerinde çiçeklendirme çalışmalarını gerçekleştirdi. Turgutlu Belediyesi Şantiyesinde yetiştirilen çiçekler Yedieylül Yoluna renk kattı. Kurudere ve Çepnibektaş Mahallelerinde bordür taşı boyama çalışmaları da ekipler tarafından ayrıca tamamlandı. Şehit Hakan Uykan Parkı’nda yer alan çocuk oyun grubunun boyaması da ekiplerce yürütüldü.
Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise ilçe genelindeki tamirat çalışmalarını dört bir yandan sürdürüyor. Selvilitepe Mahallesi Irlamaz Yolu ile Şehitler Mahallesi Nergiz ve Hürriyet Sokaklarında kaldırım tamiratına ekipler gün boyu devam etti. Ekipler ayrıca Güney ve Dağyeniköy Mahallelerinde parke tamiratlarını tamamladı.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Parke ve kaldırım taşı ile kaplanan sokaklarımızın altyapı çalışmaları ve yaşanan yoğun yağışların ardından zarar gören bölümlerini tamirat ve bakım çalışmalarımızla vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Çocuk oyun gruplarımızın boyama çalışmalarına bir yandan devam ederken bir yandan da kırsal mahallelerimizdeki rengi solan ve hoş görünmeyen bordür taşlarının boyama çalışmalarını tamamladık. Bütün bunlarla birlikte şantiyemizde yetiştirdiğimiz çiçekleri toprakla buluşturmaya, Turgutlu’muzu rengarenk ve canlı bir görünüme kavuşturmayı sürdürüyoruz” dedi.