- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Yıllardır Çözülemeyen Yol Sorununu Çözen Başkan Akın İçin Esnaf Kurban Kesti
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, hafta sonunda da mesaideydi. Başkan Çetin Akın cumartesi günü pek çok noktada ziyaretlerini gerçekleştirdi. Başkan Akın'a ziyaretleri sırasında başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti.
Başkan Çetin Akın, günün ilk ziyaretini Hurdacılar Çarşısı’na gerçekleştirdi. Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Mithat Erden, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol ve Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu ile birlikte, Hurdacılar Çarşısı’nda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Hurdacılar Çarşısı esnafı ve vatandaşlarla ile bir araya geldi. Uzun yıllardır çözülemeyen yol sorunları ve yapılan çalışmaların hayırlar getirmesi için kurban kesen esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Akın ve ekibine teşekkür ettiler.
Başkan Çetin Akın, başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte Altay Mahallesi Dumlupınar Sokakta titizlikle yürütülen yol kaldırma ve parke taşı döşeme çalışmalarını da inceledi. Başkan Akın, esnaf ziyareti gerçekleştirerek ilçedeki esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
Başkan Akın, son olarak Altay Meydanı’ndaki yeni şubesini hizmete açan Cref Kasap Ahm-et işletmesine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Yaptıkları ziyaretleri değerlendiren Başkan Akın, “ Turgutlu’muzun kangren haline gelen bütün sorunlarını çözüyoruz. Yıllardır sorun teşkil eden ve vatandaşlarımızın kanayan yarası olan Hurdacılar Çarşı’mızın yol sorununu artık ortadan kaldırdık. Uzun yıllardır mağdur olan Hurdacılar Çarşısı esnafımızın yollarını çok kısa bir sürede yaparak hizmetlerine sunduk. Esnaflarımız yaptığımız hizmetlerden duyduğu memnuniyet dolayısıyla kurban kesimi gerçekleştirdiler. Çalışmalarımızdan duyulan memnuniyeti görmek bizleri oldukça mutlu ve motive ediyor. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve şevkle daha güzel ve daha yaşanabilir bir Turgutlu için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.