Açılırı Menü
#

TURBELDAK Ekibi Güzelçamlı Milli Parkı’ndaydı

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi (TURBELDAK), Güzelçamlı Milli Parkı’nda yürüyüş etkinliğini gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi, sezon sonuna doğru yaklaşırken keyifli bir etkinliğe daha imza attı. Güzelçamlı Milli Parkı’nda gerçekleşen yürüyüşte katılımcılar deniz sezonunu da açtı. Pazar sabahı erken saatlerde Kuşadası Milli Parkı’na doğru yola çıkan TURBELDAK ekibi, Yaz-Kış Yürüyüş Lideri Orhan Mert sevk ve idaresinde Milli Park’ın içerisinde yer alan Oluklu Kanyon girişinden Doğanbey Köyü’ne giden yolda yürüyüşünü tamamladı. Ekip, aynı zamanda Milli Park içerisinde bulunan Aydınlık Koyu’nda deniz sezonunu da açtı.

Yaz-Kış Yürüyüş Lideri Orhan Mert, “Sezonun sonuna doğru yaklaşırken Güzelçamlı Milli Parkı’nda yine keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Hava güneşli olmasına rağmen ağaçların ululuğuyla güneşi çok hissetmeden yürüyüşümüzü tamamladık. Sorunsuz bir şeklide biten etkinlik sonunda katılımcılarımızın yorgunluğuna rağmen keyifli olması, hem spor yapıp hem de doğadan memnun ayrılması bizleri de mutlu ediyor. Bu keyifli yürüyüşü birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.