TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin’den Hayali Gerçeğe Dönüştüren Jest

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler’ projesi adı altında hayalini gerçekleştirmek isteyen Gökhan Takmak’ın hayalini gerçeğe dönüştürdü. Takmak’ın kendisiyle başbaşa yemek yeme talebini yerine getiren Başkan Şirin, makamında ağırladığı genç ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi. (04.12.2017 - 16:55)

Başkan Şirin’den Hayali Gerçeğe Dönüştüren Jest

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler’ projesi adı altında hayalini gerçekleştirmek isteyen Gökhan Takmak’ın hayalini gerçeğe dönüştürdü. Takmak’ın kendisiyle başbaşa yemek yeme talebini yerine getiren Başkan Şirin, makamında ağırladığı genç ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nün başlattığı ‘Uçan Hayaller Gülen Yüzler’ projesiyle bir engellinin daha hayali gerçekleşti. Hayalini kağıda yazıp uçan balon ile gökyüzüne salan Firdevs Gürel Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi öğrencisi olan Gökhan Takmak’ın hayalini Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin gerçeğe dönüştürdü. Kendisiyle baş başa bir yemek yemeyi talep eden Gökhan’ı makamında ağırlayan Başkan Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak başlattığımız Uçan Hayaller Gülen Yüzler projesiyle engelli öğrencilerimizin ve yaşlılarımızın hayallini gerçeğe dönüştürmek adına bir çalışma başlattık. Daha önce yine Birgül kardeşimizin hayalini gerçekleştirme adına çalışmamız olmuştu. Şimdi de engelli kardeşimiz Gökhan’ın hayalini gerçekleştiriyoruz. Kendisinin hayali bizimle baş başa bir yemek yeme isteğiymiş. Bizler de hemen harekete geçerek Gökhan’ı makamımıza ağırladık ve kendisiyle baş başa bir yemek yiyeceğiz. Turgutlu Belediyesi olarak bu tür sosyal sorumluluk projeleri arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Gökhan ile bundan sonra da hep birlikte olacağız. Kendisi bizim +1 Kafemiz’in de gönüllü çalışanlarındandır” dedi. Belediye Başkanı Turgay Şirin’in hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyleyen Gökhan Takmak ise “Başkanımız çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. +1 Kafe’de de çalışıyorum. Bizlere verdiği destekten dolayı tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

GÖSTER