TWITTER FACEBOOK
| | | |

Mustafa Kemal’de Çalışmalar Son Sürat

Turgutlu Belediyesi, şehrin dört bir yanında cadde ve sokaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında Mustafa Kemal Mahallesinde 6 sokak üzerinde parke yenileme çalışmalarına son sürat devam ediliyor. (14.11.2017 - 14:45)

Mustafa Kemal’de Çalışmalar Son Sürat

Turgutlu Belediyesi, şehrin dört bir yanında cadde ve sokaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında Mustafa Kemal Mahallesinde 6 sokak üzerinde parke yenileme çalışmalarına son sürat devam ediliyor.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ilçe genelinde bir alt yapısı tamamlanan bir çok cadde ve sokak üzerinde yenileme çalışmalarına devam ediyor. Mustafa Kemal Mahallesinde daha önce 7 sokak üzerinde yenileme çalışmasını gerçekleştiren ekipler, şimdi de 6 sokak üzerinde çalışmalarına başladı. Yeliz Sokak, Eker Sokak, Hazar Sokak, Akdemir Sokak, Çankaya Sokak ve Niğbolu Sokak üzerinde parke taşı çalışmaları devam ediyor. 6 sokak üzerinde yaklaşık 11 bin metrekare parke taşı döşeneceğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bilindiği üzere Mustafa Kemal Mahallesi’nde 7 sokak üzerinde yenileme çalışmasını gerçekleştirmiştik. Şimdi de Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce Yeliz Sokak, Eker Sokak, Hazar Sokak, Akdemir Sokak, Çankaya Sokak ve Niğbolu Sokak üzerinde çalışmalar son sürat devam ediyor. Bu sokaklarımızda yaklaşık 11 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleşecek. Çalışmalarımızın mahallemize ve Turgutlu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

GÖSTER